ETRUM PRO
vonkajšie dvere 

Vonkajšie dvere ETRUM PRO sú vynikajúcim riešením pre domy a byty, v ktorých je dôležitá dobrá tepelná izolácia a stálosť. Vysokokvalitné výrobky z PVC sa ľahko čistia a ich dizajn zaisťuje pohodlné používanie.

Vďaka použitiu nízkych prahov s výškou 20 mm umožňujú pohodlné používanie a zodpovedajú požiadavkám stavby bez architektonických bariér.

KONZISTENTNÝ DIZAJN

Vďaka použitiu zasklievacích profilov ETRUM PRO môžu byť vonkajšie dvere prispôsobené ostatným okenným a dverným výrobkom a prispejú tak ku konzistentnej stavebnej estetike.

TEPELNÁ IZOLÁCIA

Široké, viackomorové profily, možnosť zasklenia širokými paketmi skla a použitie teplého rámu umožňujú dosiahnuť vysoké izolačné parametre. Konštrukcia dverí tak umožňuje ušetriť náklady na vykurovanie.

ŠTYLISTICKÉ VERZIE

Prispôsobenie dverí štýlu fasády a interiéru je zabezpečené rôznymi dekoratívnymi panelmi a farebnými možnosťami. Fólie napodobňujúce kovové konštrukcie v módnych farbách a tradičnom dreve vám umožnia vytvoriť originálny dizajn.

OCHRANA PROTI VLÁMANIU

Nízky prah s výškou len 20 mmm zaručuje pohodlné používanie vonkajších dverí ETRUM PRO. Prah je odolný, vyrobený z vysoko kvalitného hliníka a bude vám bezproblémovo slúžiť dlhé roky.

Bez-nazwy-6

Farby

WnD ponúka rôzne dekoratívne fólie v bielej farbe alebo rôzne imitujúce drevo. Vďaka tomu je ľahké prispôsobiť okno ľubovoľnému interiéru a vonkajším prvkom. Okrem toho možno vďaka riešeniu vo dvoch odtieňoch individualizovať vonkajšiu alebo vnútornú stranu okna a tým ju zároveň zladiť s farbami fasády alebo s vybavením interiéru.