ETRUM
vonkajšie dvere 

Racionálny dizajn vonkajších dverí ETRUM umožňuje šetriť a zároveň sa tešiť optimálnymi izolačnými parametrami a vysokou kvalitou výrobkov. Profily vyrobené z vysoko kvalitného PVC sú stále a odolné voči vonkajším faktorom.

Vďaka použitiu nízkych prahov s výškou 20 mm umožňujú pohodlné používanie a zodpovedajú požiadavkám stavby bez architektonických bariér.

KONZISTENTNÝ DIZAJN

Vonkajšie dvere ETRUM štylisticky zapadajú do iných konštrukcií systému ETRUM. Vďaka tomu je možné vytvoriť esteticky jednotnú fasádu budovy alebo interiéru.

SOLÍDNA KONŠTRUKCIA

Vďaka použitiu vysoko kvalitných PVC profilov a oceľovej výstuže je konštrukcia vstupných dverí ETRUM odolná a stabilná. Použitie dverí, aj veľkých rozmerov bude preto bezpečné a pohodlné.

ŠTYLISTICKÉ VERZIE

Pre vonkajšie dvere ETRUM sú k dispozícii rôzne farebné možnosti a dekoratívne panely. Takéto riešenia vám umožnia prispôsobiť dvere štýlu fasády a interiéru.

OCHRANA PROTI VLÁMANIU

Nízky prah s výškou 20 mm zabezpečí pohodlné používanie dverí. Okrem toho zodpovedá požiadavkám výstavby bez architektonických bariér, takže je vhodný pre rôzne spoločenské skupiny.

Bez-nazwy-6

Farby

WnD ponúka rôzne dekoratívne fólie v bielej farbe alebo rôzne imitujúce drevo. Vďaka tomu je ľahké prispôsobiť okno ľubovoľnému interiéru a vonkajším prvkom. Okrem toho možno vďaka riešeniu vo dvoch odtieňoch individualizovať vonkajšiu alebo vnútornú stranu okna a tým ju zároveň zladiť s farbami fasády alebo s vybavením interiéru.