PSK
jednotný dizajn a úspora peňazí

PSK je ekonomický systém terasových dverí. Krídla sa po predchádzajúcom sklopení posúvajú pozdĺž špeciálnych vodítok pripevnených k rámom. Ľahko použiteľný sklopný a posuvný systém PSK je vhodný pre členov domácnosti.

Vďaka možnostiam príplatkového vybavenia môžete terasové dvere ľahko zladiť so štýlom fasády a interiéru, zvýšiť izoláciu a bezpečnosť proti vlámaniu.

JEDNODUCHÁ OBSLUHA

Ergonomická kľučka dverí a intuitívny spôsob otvárania terasových dverí PSK poskytuje pohodlie pri každodennom používaní. Kvalita použitých prvkov zaručuje pokoj na dlhé roky.

KONZISTENTNÝ DIZAJN

Terasové dvere PSK používajú rovnaké okenné a zasklievacie lišty ako AVATIO, ETRUM, ETRUM PLUS, ETRUM PRO a ETRUM ECO. Vďaka tomu je možné zladiť všetky prvky našich výrobkov a dosiahnuť konzistentný dizajn.

ÚSPORA

Optimálny dizajn terasových dverí PSK vám umožňuje úspory. Ekonomické riešenia použité v našom dizajne zabezpečujú dobrú kvalitu výrobku a priaznivú cenu.

VEĽKÝ FAREBNÝ VÝBER

Posuvné terasové dvere PSK sú k dispozícii v štandardnej bielej farbe a mnohých farbách, ktoré napodobňujú štruktúru kovov a tradičného dreva, ako aj v moderných farbách palety RAL. Vďaka tomu ich môžete ľahko prispôsobiť štýlu fasád a interiérov.

Bez-nazwy-6

Farby

WnD ponúka rôzne dekoratívne fólie v bielej farbe alebo rôzne imitujúce drevo. Vďaka tomu je ľahké prispôsobiť okno ľubovoľnému interiéru a vonkajším prvkom. Okrem toho možno vďaka riešeniu vo dvoch odtieňoch individualizovať vonkajšiu alebo vnútornú stranu okna a tým ju zároveň zladiť s farbami fasády alebo s vybavením interiéru.