AVATIO
unikátny dizajn a optimálne vybavenie

Systém AVATIO má jemné tvary, ktoré sú v rozpore s moderným dizajnom. Zaoblená línia krídla je takmer v jednej rovine s rámom, čo dodáva štruktúre klasický charakter.

Okná a balkónové dvere AVATIO sú k dispozícii iba vo WnD. Výrobky v tomto systéme majú zároveň optimálne vybavenie, čo ich robí ekonomickými a šetrí investičné náklady.

KLASICKÝ DIZAJN

Zaoblené profily krídel AVATIO sú navrhnuté tak, aby takmer lícovali s profilom rámu. Celá konštrukcia tak nadobúda klasický, jemný charakter, ktorý sa dokonale hodí do tradičných a rekonštruovaných budov.

KVALITA ZA DOBRÚ CENU

Premyslený a racionálny dizajn okien a balkónových dverí AVATIO zaisťuje optimálne izolačné parametre a spoľahlivosť na dlhé roky. Je to nákladovo efektívne riešenie, ktoré dokonale vyhovuje rôznym skupinám zákazníkov. Súčasne vám možnosť zasklenia so širokými paketmi presklenia umožňuje v budúcnosti znížiť náklady na vykurovanie.

SOLÍDNA KONŠTRUKCIA

Výstuž do hrúbky 2 mm a zodpovedajúci prierez profilu zabezpečujú pevnú a odolnú konštrukciu. Systém tesnení pomáha udržiavať kovanie v dobrom stave po celé roky. Týmto spôsobom je zabezpečená stabilita okien a balkónových dverí AVATIO bez ohľadu na poveternostné podmienky.

VEĽKÝ FAREBNÝ VÝBER

Produkty AVATIO sú k dispozícii v mnohých farbách, napodobňujúcich klasické farby dreva, ale nielen to. Dodatočná možnosť Bicolor umožňuje prispôsobiť okná a balkónové dvere rôznym štýlom fasády a interiéru.

Bez-nazwy-6

Farby

WnD ponúka rôzne dekoratívne fólie v bielej farbe alebo rôzne imitujúce drevo. Vďaka tomu je ľahké prispôsobiť okno ľubovoľnému interiéru a vonkajším prvkom. Okrem toho možno vďaka riešeniu vo dvoch odtieňoch individualizovať vonkajšiu alebo vnútornú stranu okna a tým ju zároveň zladiť s farbami fasády alebo s vybavením interiéru.