O firme WnD

Vaše okná a dvere.

WnD – výrobca okien a dverí z PVC

Spoločnosť WnD poskytuje svojim obchodným partnerom a zákazníkom vysoko kvalitné výrobky z PVC. Pri podnikaní sa snažíme o dialóg a poskytujeme preto našim zákazníkom pohodlie používania okien a dverí z našej produkcie.

Okná WnD sú navrhnuté tak, aby spĺňali najvyššie štandardy komfortu a odolnosti. Dbáme o dobrú kvalitu použitých materiálov a zamestnávame vysoko kvalifikovaných odborníkov.

Naša investícia do výskumu a vývoja zaručuje vysoko kvalitné produkty za výhodnú cenu. Vďaka tomu sú produkty WnD prístupné každému a sú zároveň veľmi univerzálne.

PRODUKT

Vysokokvalitné výrobky, ktoré spĺňajú európske tepelnoizolačné a bezpečnostné normy. To zaručuje pokojné a pohodlné používanie na nadchádzajúce roky.

TECHNOLÓGIA

Vďaka použitiu najnovších technológií sú okná a dvere WnD odolné a spĺňajú očakávania zákazníkov hľadajúcich vysokú kvalitu, ako aj tých, ktorí sú orientovaní na cenu.

DOPRAVA

Oddelenie logistiky vám vďaka našim odborníkom zabezpečí bezproblémové dodávky načas, vždy vopred ohlásené.

PORADENSTVO A SERVIS

Naši špecialisti vám radi poradia pri výbere správneho okenného systému a dodatočného vybavenia a poskytnú vám aj popredajný servis.