ETRUM PRO
tepelná izolácia a akustické pohodlie

Veľká stavebná hĺbka okenných a balkónových dverných profilov ETRUM PRO poskytuje dobré tepelnoizolačné parametre a možnosť presklenia širokými paketmi skla umožňuje ďalej zvyšovať a zaručiť akustickú bariéru, ktorá chráni obyvateľov domu či bytu pred vonkajším hlukom.

Možnosti vybavenia produktov systému ETRUM PRO poskytujú vyššie bezpečnostné triedy, vyššiu funkčnosť a prispôsobenie individuálnym potrebám zákazníka. Farebné možnosti umožňujú navrhnúť dokonalé okná a balkónové dvere pre akýkoľvek interiér či fasádu.

AKUSTICKÁ IZOLÁCIA

Široké profily umožňujú použitie presklenia až do šírky 51 mm. To ovplyvňuje správnu izoláciu okien a balkónových dverí ETRUM PRO. Zaručujeme tak domáci akustický komfort a pokoj na dennej báze.

TEPELNÁ IZOLÁCIA

Šesťkomorová konštrukcia profilov so stavebnou hĺbkou 85 mm, možnosť používať širšie pakety zasklenia a teplé medzisklenné rámčeky zvyšujú tepelnú izoláciu konštrukcie. Vďaka tomu je možné v systéme ETRUM PRO vyrábať energeticky úsporné okná.

SOLÍDNA KONŠTRUKCIA

Oceľová výstuž, široké profily a tesniaci systém zabezpečujú stabilitu konštrukcie a pohodlie pri používaní okien ETRUM PRO a balkónových dverí na dlhé roky. Týmto spôsobom poskytujeme užívateľom našich produktov pokoj a pohodlie.

VEĽKÝ FAREBNÝ VÝBER

Okná a balkónové dvere ETRUM PRO sú k dispozícii až v 27 rôznych farbách. Špeciálne dyhy napodobňujú štruktúru kovov, tradičného dreva alebo sa dodávajú v módnych farbách palety RAL. Týmto spôsobom si môžete ľahko prispôsobiť okná interiéru alebo fasáde.

Bez-nazwy-6

Farby

WnD ponúka rôzne dekoratívne fólie v bielej farbe alebo rôzne imitujúce drevo. Vďaka tomu je ľahké prispôsobiť okno ľubovoľnému interiéru a vonkajším prvkom. Okrem toho možno vďaka riešeniu vo dvoch odtieňoch individualizovať vonkajšiu alebo vnútornú stranu okna a tým ju zároveň zladiť s farbami fasády alebo s vybavením interiéru.