ETRUM ECO
dlhoročná spoľahlivosť a vysoké izolačné parametre

Produkty ETRUM ECO majú naozaj dobré izolačné parametre. Široká stavebná hĺbka rámu, tesniaci systém a možnosť zasklenia so širokými paketmi skla umožňujú výrobu energeticky úsporných konštrukcií, ktoré znížia náklady na vykurovanie miestností.

Najnovšie technologické riešenia poskytujú komfort a pokoj pri používaní okien a balkónových dverí. ETRUM ECO je riešenie pre ľudí, ktorí hľadajú špičkovú kvalitu výrobkov.

TEPELNÁ IZOLÁCIA

Systém okien a balkónových dverí ETRUM ECO sa vyznačuje veľmi dobrými tepelnoizolačnými parametrami. Široký šesťkomorový rámový profil a dodatočná schopnosť zasklenia až do 51 mm v krídle zaisťujú vysokú úroveň tepelnej izolácie. Energeticky úsporné okenné konštrukcie znižujú náklady na vykurovanie v zime a poskytujú príjemný tepelný komfort v lete.

ZVÝŠENÁ TESNOSŤ

Systém 3 tesnení poskytuje vynikajúcu ochranu pred vlhkosťou a tepelnými stratami. Navyše, keď je okno zatvorené, medzi rámom a krídlom sa vytvorí takzvaná suchá komora, ktorá chráni prvky kovania pred vonkajším počasím. Vďaka tomu kovanie fungujú dlhé roky a poskytujú pokoj pri používaní.

SOLÍDNA KONŠTRUKCIA

Vďaka použitiu ocele,niekoľkonásobne ohýbaných výstuží si okná ETRUM ECO a balkónové dvere udržujú vynikajúcu stabilitu. Pevnosť profilov nám umožňuje vytvoriť aj veľké okenné konštrukcie. Použitie produktov zo systému ETRUM ECO je pohodlné a bezpečné.

OCHRANA PROTI VLÁMANIU

Dodatočné lišty ako ochrana proti vlámaniu používané v profilovej konštrukcii sťažujú vyváženie krídla a vniknutie zlodejov. Voliteľne existuje možnosť použiť kovania so zvýšeným štandardom ochrany proti vlámaniu s viacerými prvkami proti vyváženiu krídla. Týmto spôsobom zabezpečuje ECO ETRUM bezpečnosť a pokoj.

Bez-nazwy-6

Farby

WnD ponúka rôzne dekoratívne fólie v bielej farbe alebo rôzne imitujúce drevo. Vďaka tomu je ľahké prispôsobiť okno ľubovoľnému interiéru a vonkajším prvkom. Okrem toho možno vďaka riešeniu vo dvoch odtieňoch individualizovať vonkajšiu alebo vnútornú stranu okna a tým ju zároveň zladiť s farbami fasády alebo s vybavením interiéru.