ETRUM PLUS
optimálne vybavenie a zvýšená bezpečnosť

Okná a balkónové dvere ETRUM PLUS sú vynikajúcim riešením pre každého, kto oceňuje vysokú funkčnosť. Prvky konštrukcie zvyšujú bezpečnosť proti vlámaniu a poskytujú dlhšiu životnosť kovania.

Klasický dizajn profilov používaných v systéme ETRUM PLUS sa dokonale hodí do tradičnej i modernej architektúry. Mnohé farebné možnosti a dodatočné vybavenie vám pomôžu prispôsobiť produkty WnD vašim individuálnym potrebám.

TESNOSŤ

Tesniaci systém dokonale chráni vnútorné komponenty kovania. Ďalšie, tretie tesnenie tvorí medzi rámom a krídlom takzvanú suchú komoru. Vďaka nej zostáva kovanie odolné voči vonkajším podmienkam, čo predlžuje ich životnosť. Okná tak budú lepšie fungovať dlhší čas.

OCHRANA PROTI VLÁMANIU

Okenné a balkónové dverné profily ETRUM PLUS sú vybavené špeciálnym výbežkom, ktorý sťažuje zlodejom podváženie krídla a vypáčenie okna. Voliteľne môžu byť produkty WnD vybavené zvýšenou ochranou proti vlámaniu s viacerými protikusmi proti vlámaniu.

SOLÍDNA KONŠTRUKCIA

Oceľové, niekoľkonásobne ohýbané výstuže až do hrúbky 2 mm poskytujú dostatočnú stabilitu. Preto je možné vyrábať aj veľké okenné konštrukcie. Použitie vysokokvalitných profilov zaisťuje spoľahlivosť produktov systému ETRUM PLUS.

FAREBNOSŤ

Okná a balkónové dvere ETRUM PLUS sú k dispozícii v mnohých farbách imitujúcich drevo, štruktúru ocele a v moderných farbách z palety RAL. Vďaka tomu je možné ľahko prispôsobiť okná fasáde alebo interiéru.

Bez-nazwy-6

Farby

WnD ponúka rôzne dekoratívne fólie v bielej farbe alebo rôzne imitujúce drevo. Vďaka tomu je ľahké prispôsobiť okno ľubovoľnému interiéru a vonkajším prvkom. Okrem toho možno vďaka riešeniu vo dvoch odtieňoch individualizovať vonkajšiu alebo vnútornú stranu okna a tým ju zároveň zladiť s farbami fasády alebo s vybavením interiéru.