ETRUM PLUS
interiérové dvere

ETRUM PLUS je vynikajúcim riešením pre interiéry domov a bytov, v ktorých je dôležitá funkčnosť a trvácnosť. Vysokokvalitné výrobky z PVC sa ľahko čistia a ich dizajn zaisťuje pohodlné používanie.

Vďaka použitiu nízkych prahov výšky 20 mm umožňujú interiérové dvere ETRUM PLUS jednoduchý pohyb medzi miestnosťami a zodpovedajú požiadavkám konštrukcií bez architektonických bariér.

KONZISTENTNÝ DIZAJN

Interiérové dvere ETRUM PLUS sa perfektne hodia k iným konštrukciám systému ETRUM PLUS. Vďaka tomu je možné zachovať jednotnú konštrukciu výrobkov v rámci celej investície.

ŠTYLISTICKÉ VERZIE

Interiérové dvere z PVC umožňujú vybrať si medzi viacerými farebnými možnosťami, ktoré napodobňujú štruktúru kovov a dreva, a dekoratívnymi panelmi, ktoré umožňujú prispôsobiť dizajn dverí štýlu interiéru.

OCHRANA PROTI VLÁMANIU

Nízke prahy s výškou 20 mm zabezpečujú pohodlný pohyb medzi miestnosťami. Súčasne spĺňajú požiadavky stavieb bez architektonických bariér.

SOLÍDNA KONŠTRUKCIA

Oceľ, niekoľkonásobne ohýbané výstuže a viackomorové profily poskytujú stabilitu konštrukcie. Preto sú dvere z PVC funkčné a bezpečné. Poskytnú domácnosti pohodlie a pokoj na mnoho rokov.

Bez-nazwy-6

Farby

WnD ponúka rôzne dekoratívne fólie v bielej farbe alebo rôzne imitujúce drevo. Vďaka tomu je ľahké prispôsobiť okno ľubovoľnému interiéru a vonkajším prvkom. Okrem toho možno vďaka riešeniu vo dvoch odtieňoch individualizovať vonkajšiu alebo vnútornú stranu okna a tým ju zároveň zladiť s farbami fasády alebo s vybavením interiéru.