SMART SLIDE
jednoduchosť používania a väčšie presklenie

SMART SLIDE je optimálne riešenie pre tých, ktorí hľadajú posuvné terasové dvere. Pohyblivé krídlo sa pohybuje na nezávislej koľajnici rovnobežnej s pevnou časťou. Vďaka špeciálnym kovaniam je otváranie jednoduché a samotné dvere sa ľahko a pohodlne presúvajú.

Konštrukcia terasových dverí SMART SLIDE umožňuje výstavbu veľkých, zasklených radových konštrukcií, ktoré zodpovedajú súčasným trendom v stavebníctve. Prvky dodatočného vybavenia vám umožňujú zvýšiť bezpečnosť, funkčnosť a izolačné parametre, ktoré vám zabezpečia pohodlie a pokoj každodenného života.

ĽAHKÉ POSÚVANIE

Dvere SMART SLIDE sa pohybujú na nezávislej posuvnej koľajnici pre ľahké posúvanie. Pohodlná kľučka dverí vám umožní ľahké otváranie dverí.

JEDNODUCHÁ OBSLUHA

Jednoduché posúvanie krídel umožňuje pohodlné používanie terasových dverí. Okrem toho posuvné dvere nezaberajú priestor v interiéri a umožňujú ľahký pohyb.

SOLÍDNA KONŠTRUKCIA

Stabilita zabezpečená použitím hrubých ohýbaných výstuží v profiloch umožňuje schopnosť projektovať veľké zasklené konštrukcie.

VEĽKÝ FAREBNÝ VÝBER

Vďaka mnohým farebným možnostiam si môžete terasové dvere SMART SLIDE jednoducho prispôsobiť estetike fasády a interiéru. Vďaka tomu získate konzistentný, jedinečný dizajn za výhodnú cenu.

Bez-nazwy-6

Farby

WnD ponúka rôzne dekoratívne fólie v bielej farbe alebo rôzne imitujúce drevo. Vďaka tomu je ľahké prispôsobiť okno ľubovoľnému interiéru a vonkajším prvkom. Okrem toho možno vďaka riešeniu vo dvoch odtieňoch individualizovať vonkajšiu alebo vnútornú stranu okna a tým ju zároveň zladiť s farbami fasády alebo s vybavením interiéru.