HST 85
ľahké presúvanie a panoramatický výhľad

Systém posuvných terasových dverí HST 85 vám umožní získať panoramatický výhľad vďaka veľkej zasklenej ploche. Dve nezávislé posuvné koľajnice a špeciálna technológia spätného posuvu krídel umožňujú naozaj jednoduché a ľahké posúvanie. Je to pohodlné riešenie najvyššej kvality.

Súčasne široký profil dverí HST 85 a možnosť zasklenia širokými paketmi skla poskytujú vysoké tepelnoizolačné parametre. Vďaka tomu sú aj veľké konštrukcie stabilné a energeticky úsporné.

ĽAHKÉ POSÚVANIE

Použitá technológia spätného posuvu zaisťuje ľahkosť prevádzky systému. Vďaka tomu sa aj pri veľmi veľkých konštrukciách, dvere dajú ľahko posúvať a vy si tak budete môcť vychutnať pohodlné používanie terasy.

PANORAMATICKÝ VÝHĽAD

Možnosť prevedenia krídel až do šírky 3 metrov umožňuje návrh dverí s panoramatickým výhľadom do exteriéru. Je to obrovský potenciál pre interiérový dizajn s výhľadom do záhrady.

SOLÍDNA KONŠTRUKCIA

Pri konštrukcii profilov využívame niekoľkonásobne ohýbané výstuže s hrúbkou 1,5 až 1,8 mm zabezpečujúce stabilitu aj veľkých posuvných konštrukcií. Vďaka tomu sú terasové dvere HST 85 bezpečné a odolné. Poskytnú vám pokoj na dlhé roky.

OCHRANA PROTI VLÁMANIU

Ďalšie možnosti použitia okien a kovania odolného proti vlámaniu v triede RC2 zvyšujú bezpečnosť.

Bez-nazwy-6

Farby

WnD ponúka rôzne dekoratívne fólie v bielej farbe alebo rôzne imitujúce drevo. Vďaka tomu je ľahké prispôsobiť okno ľubovoľnému interiéru a vonkajším prvkom. Okrem toho možno vďaka riešeniu vo dvoch odtieňoch individualizovať vonkajšiu alebo vnútornú stranu okna a tým ju zároveň zladiť s farbami fasády alebo s vybavením interiéru.