ETRUM
racionálnosť vybavenia a úspora peňazí

Okná ETRUM a balkónové dvere sú univerzálnym produktom WnD. Je to ekonomické riešenie, ktoré prináša úspory a zároveň poskytuje dobrú úroveň kvality. Mnoho ďalších možností pre spojovacie prvky a rozširovacie profily umožňujú vytvárať aj veľké viacprvkové konštrukcie. Klasická línia profilov sa perfektne hodí k tradičnej i modernej architektúre.

ÚSPORA

Racionálny dizajn systému ETRUM poskytuje dobré izolačné parametre a odolnosť na dlhé roky za dobrú cenu. ETRUM je najpopulárnejší produkt v ponuke WnD. Jeho kvalita je potvrdená 5-ročnou zárukou na okná a 2-ročnou na kovanie.

VEĽKÝ FAREBNÝ VÝBER

Okná a balkónové dvere ETRUM sú k dispozícii v mnohých farbách imitujúcich drevo, štruktúru ocele a moderné farby RAL. Vďaka tomu je možné ľahko prispôsobiť okná fasáde alebo interiéru.

SOLÍDNA KONŠTRUKCIA

Výstuž do hrúbky 2 mm a zodpovedajúci prierez profilu zabezpečujú pevnú a odolnú konštrukciu. Systém tesnení pomáha udržiavať kovanie v dobrom stave po celé roky. Preto sú okná a balkónové dvere ETRUM stabilné a zostávajú bezporuchové bez ohľadu na poveternostné podmienky.

OPTIMÁLNA IZOLÁCIA

Možnosť presklenia širšími paketmi zasklenia, 5-komorová konštrukcia profilov a tesniaci systém poskytujú optimálnu tepelnú izoláciu. Systém ETRUM tak pomáha znižovať náklady na vykurovanie priestorov.

Bez-nazwy-6

Farby

WnD ponúka rôzne dekoratívne fólie v bielej farbe alebo rôzne imitujúce drevo. Vďaka tomu je ľahké prispôsobiť okno ľubovoľnému interiéru a vonkajším prvkom. Okrem toho možno vďaka riešeniu vo dvoch odtieňoch individualizovať vonkajšiu alebo vnútornú stranu okna a tým ju zároveň zladiť s farbami fasády alebo s vybavením interiéru.