ETRUM ECO
interiérové dvere

Interiérové dvere ETRUM ECO sú vynikajúcim riešením pre interiéry domov a bytov, v ktorých je dôležitá vysoká funkčnosť a stálosť. Hlboké profily dverí poskytujú dlhodobé a bezproblémové využitie. Vysokokvalitné výrobky z PVC sa ľahko udržiavajú čisté.

Vďaka použitiu nízkych prahov výšky 20 mm umožňujú jednoduchý pohyb medzi miestnosťami a zodpovedajú požiadavkám konštrukcií bez architektonických bariér.

KONZISTENTNÝ DIZAJN

Vďaka mnohým rôznym dizajnom, ktoré sú k dispozícii v ETRUM ECO, je možné vytvoriť konzistentnú estetiku našich výrobkov. Interiérové dvere preto môžu byť dokonale prispôsobené oknám, balkónovým a posuvným terasovým dverám.

ŠTYLISTICKÉ VERZIE

K interiérovým dverám ETRUM ECO si môžete vybrať z množstva dekoratívnych panelov, ktoré im pomôžu zapadnúť do interiérového štýlu. Okrem toho sú k dispozícii v rôznych farebných verziách napodobňujúcich prírodné farby dreva a kovovú konštrukciu.

OCHRANA PROTI VLÁMANIU

Vnútorné dvere ETRUM ECO poskytujú pohodlný pohyb medzi miestnosťami vrátane osôb so zníženou pohyblivosťou. Nízky prah s výškou 20 mm zodpovedá požiadavkám stavby bez architektonických bariér.

SOLÍDNA KONŠTRUKCIA

Hrubá oceľová výstuž a šesťkomorové profily rámu zabezpečujú stabilitu dverí. Vysokokvalitné dizajnové prvky zaručujú viacročnú bezporuchovú prevádzku a pokoj v domácnosti.

Bez-nazwy-6

Farby

WnD ponúka rôzne dekoratívne fólie v bielej farbe alebo rôzne imitujúce drevo. Vďaka tomu je ľahké prispôsobiť okno ľubovoľnému interiéru a vonkajším prvkom. Okrem toho možno vďaka riešeniu vo dvoch odtieňoch individualizovať vonkajšiu alebo vnútornú stranu okna a tým ju zároveň zladiť s farbami fasády alebo s vybavením interiéru.