Posuvné dvere PSK2016-12-05T15:01:20+00:00

Posuvné dvere PSK

Jasnosť a stabilita

Sklopne posuvné dvere PSK

Posuvné dvere umožňujú optimalizované využitie priestoru a zaisťujú lepší prístup na terasy a do záhrad. Zaisťujú dobrý výhľad von z bytu a skvelé osvetlenie jeho interiéru a zároveň veľmi dobrú tepelnú izoláciu. Sú dostupné v konfigurácii s dvoma alebo štyrmi krídlami. Sklopne posuvné dvere sú vybavené systémom posuvno-sklopných kovaní, ktoré umožňujú ľahký a jednoduchý pohyb dokonca aj rámov s veľkými rozmermi (až do 4 metrov veľkosti vo vnútri dverí).

  • Systém pohyblivých kovaní uľahčuje zatváranie krídiel.
  • Umiestnenie dverí v sklopenej polohe zaručuje správnu cirkuláciu vzduchu, čo zvyšuje čistotu ovzdušia v miestnosti.

PSK

Výhody

5_salubrita_dellaria

ČISTÉ OVZDUŠIE

Systém mikroventilácie zaručuje správnu cirkuláciu vzduchu, čo zvyšuje čistotu ovzdušia v miestnosti a zabraňuje vzniku plesní.

7_fluidita_di_movimento

PLYNULOSŤ POHYBU

Kovania posuvných systémov umožňujú tiež posúvanie rámov veľkých rozmerov.

1_solidita_strutturale

SOLÍDNA KONŠTRUKCIA

Solídna výstuha vyrobená z galvanizovanej ocele s hrúbkou 1,5-2,5 mm, vhodne prispôsobená celej konštrukcii, zaručuje skvelé statické parametre.

Bez-nazwy-6

Farby

WnD ponúka rôzne dekoratívne fólie v bielej farbe alebo rôzne imitujúce drevo. Vďaka tomu je ľahké prispôsobiť okno ľubovoľnému interiéru a vonkajším prvkom. Okrem toho možno vďaka riešeniu vo dvoch odtieňoch individualizovať vonkajšiu alebo vnútornú stranu okna a tým ju zároveň zladiť s farbami fasády alebo s vybavením interiéru.

Viac informácií >