ID 4000 Softline2016-12-05T15:01:21+00:00

Okno ID 4000 Softline

Elegancia a racionalita

Okno ID 4000 Softline

Tlmený a elegantný systém ID 4000 Softline už dnes spĺňa technické nároky, ktoré sa budú týkať okien v budúcnosti. Je to možné vďaka spojeniu pokročilých technológií s nesmiernou starostlivosťou o dokončenie. Systém ID 4000 Softline znamená kompaktnú formu a rafinované tvary, vďaka čomu sa skvele hodí ako k súčasnej, tak k historickej architektúre. Jeho hlavnou vlastnosťou je zmenšený rám. Vďaka tomu je plocha skla väčšia a miestnosti sú lepšie osvetlené. Každý prvok tohto okna bol navrhnutý s ohľadom na maximálne pohodlie používania a na optimálnu tepelnú izoláciu dlhú dobu.

  • Elegantné zasklievacie lišty sú dostupné vo štvorcovom alebo zaoblenom tvare a vo vnútri miestnosti vytvárajú útulný priestor.
  • Elegantní zasklívací lišty jsou dostupné ve čtvercovém nebo zaobleném tvaru a uvnitř místnosti vytvářejí útulný prostor.

ID-4000-Softline

Výhody

5_salubrita_dellaria

ČISTÉ OVZDUŠIE

Systém mikroventilácie zaručuje správnu cirkuláciu vzduchu, čo zvyšuje čistotu ovzdušia v miestnosti a zabraňuje vzniku plesní.

1_solidita_strutturale

SOLÍDNA KONŠTRUKCIA

Solídna výstuha vyrobená z galvanizovanej ocele s hrúbkou 1,5-2,5 mm, vhodne prispôsobená celej konštrukcii, zaručuje skvelé statické parametre.

OCHRANA PROTI VLÁMANIU

Posunutie osi kovania o 13 mm od hrany rámu umožňuje použitie väčších kolíkov, ktoré zvyšujú úroveň bezpečnosti vďaka vyššej odolnosti voči vlámaniu.

TEPELNÁ A AKUSTICKÁ IZOLÁCIA

Systém rámu a krídla s 5 komorami silnými 70 mm zaisťuje optimálnu tepelnú a akustickú izoláciu (1,3 W/m²K).

Príslušenstvo

Akcesoria

V našej ponuke nájdete početné okenné príslušenstvo, ako sú:

  • Kľučky
  • Priečky
  • Balkónový prah
  • Balkónová západka
  • Ventilačné otvory
  • Zasklievacia lišta

Bez-nazwy-6

Farby

WnD ponúka rôzne dekoratívne fólie v bielej farbe alebo rôzne imitujúce drevo. Vďaka tomu je ľahké prispôsobiť okno ľubovoľnému interiéru a vonkajším prvkom. Okrem toho možno vďaka riešeniu vo dvoch odtieňoch individualizovať vonkajšiu alebo vnútornú stranu okna a tým ju zároveň zladiť s farbami fasády alebo s vybavením interiéru.

Viac informácií >